• Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Białymstoku - działamy bez przerwy od 26 marca 1990r.

• Znajdujemy się w samym centrum - dojechać do nas można bez problemu z każdego punktu miasta.

• Samochody można zostawiać na parkingu przy samym budynku szkoły.

• Większość naszych uczniów trafiła do nas z polecenia kolegów, rodziny, znajomych.

• Nasza kadra nauczycielska jest starannie dobierana przez fachowców z pionu metodycznego. Kładziemy nacisk nie tylko na kwalifikacje językowe i dydaktyczne, lecz także na umiejętność tworzenia na kursach przyjaznej, sprzyjającej nauce atmosfery.

• Nasi nauczyciele mają obowiązek informować rodziców i Dyrekcję Ośrodka o wszystkich niepokojących sygnałach, takich jak: słaba frekwencja na zajęciach, niechęć do nauki, zaniedbywanie obowiązków, itp.

• Gwarantujemy stały nadzór metodyczny nad procesami nauczania/ uczenia się - hospitacje zajęć, sporządzanie dokumentacji przebiegu nauki (dzienniki, karty ocen). Dodatkowo, kursanci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji metodycznych oraz zajęć wyrównawczych.

• Jesteśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym ETS, przygotowujemy też do zdawania wielu egzaminów językowych.

• Głównymi kryteriami tworzenia grup są wiek kandydatów oraz ich poziom umiejętności językowych. Proponowana ilość godzin kursu odpowiada zawsze możliwościom uczestników.

• Rozwijamy wszystkie aspekty językowe - nie uczymy tylko mówienia lub gramatyki, ale kładziemy duży nacisk na rozwijanie umiejętności słuchania, czytania i pisania.

• Posiadamy dogodny system płatności - nieoprocentowane raty oraz system atrakcyjnych zniżek.

Co za darmo?

•  rozmowy kwalifikacyjne,

•  konsultacje metodyczne i zajęcia wyrównawcze,

•  bezpłatne zajęcia przygotowujące do zdawania egzaminu gimnazjalnego,

•  dostęp do biblioteczki,

•  dostęp do Internetu,

•  woda, kawa, herbata, a także coś słodkiego dla wyjątkowo głodnych,

•  malowanki dla najmłodszych,

•  dodatkowe pomoce lekcyjne, testy, etc.