Ruszamy z zapisami!

Dziękujemy, że do nas zajrzeliście i zapraszamy do wspólnej nauki w roku szkolnym 2017/18.

Aktualny cennik oraz regulamin znajduje się w zakładce "Rok szkolny 2017/18" a my przypominamy, że:

* Przyszłoroczni maturzyści rozpoczynają rok szkolny w Primie już w połowie września! Na wasze rozkłady czekamy do 10 września 2017 r. Pamiętajcie o wypełnieniu zgłoszeń na kurs i o podrzuceniu ich do sekretariatu szkoły.

* W pozostałych grupach rok szkolny planujemy zacząć standardowo w październiku. Zgłoszenia na kurs przyjmujemy od początku sierpnia do końca maja ;), a rozkłady - do 17 września 2017 r.

* Nowych kursantów zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne już od sierpnia 2017 r. Pamiętajcie, by umówić się z nami wcześniej telefonicznie lub mailowo :)

* We wrześniu biuro otwarte jest w godzinach 10:00 - 20:00 :) Mamy ciastka ;)

Do zobaczenia wkrótce!