Informujemy, że od 20 sierpnia biuro szkoły będzie czynne w godzinach 9:00 - 20:00. Zapraszamy!

Aktualny regulamin oraz cennik zostaną opublikowane po 19 sierpnia.

Informujemy, że w dniach 31.05 - 03.06.2018 r. szkoła i biuro szkoły będą nieczynne.

W tych dniach nie będą odbywały się żadne zajęcia.

Ruszamy z zapisami!

Dziękujemy, że do nas zajrzeliście i zapraszamy do wspólnej nauki w roku szkolnym 2018/19.

Aktualny cennik oraz regulamin zostanie udostępniony po 15 sierpnia 2018 r., a my przypominamy, że:

* Przyszłoroczni maturzyści rozpoczynają rok szkolny w Primie już w połowie września! Na wasze rozkłady czekamy do 9 września 2018 r. Pamiętajcie o wypełnieniu zgłoszeń na kurs i o podrzuceniu ich do sekretariatu szkoły.

* W pozostałych grupach rok szkolny planujemy zacząć standardowo w październiku. Zgłoszenia na kurs przyjmujemy od początku sierpnia do końca maja ;), a rozkłady - do 16 września 2018 r.

* Nowych kursantów zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne już od sierpnia 2018 r. Pamiętajcie, by umówić się z nami wcześniej telefonicznie lub mailowo :)

* Do 17 sierpnia biuro otwarte jest w godzinach 09:00 - 16:00  - przeprowadzamy remont, więc przepraszamy za niedogodności. :)

Do zobaczenia wkrótce!

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

• administratorem Państwa danych osobowych jest Ośrodek Nauczania Języków Obcych "PRIMA", mieszczący się w Białymstoku, przy ulicy Sienkiewicza 55A,
  • inspektorem ochrony danych (IOD) w ONJO "PRIMA" jest Dyrektor szkoły, Pan Krzysztof Prymak, dostępny pod numerem telefonu: 604 451 630 i adresem email: prymak(at)prima.edu.pl,
  • dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług (należy do nich między innymi informowanie o nieobecnościach, postępach w nauce, płatnościach itp.), archiwizacji oraz na potrzeby działań marketingowych podejmowanych przez naszą szkołę,
  • dane osobowe nie będą przekazywane przez ONJO "PRIMA" podmiotom trzecim,
  • dane te nie będą przekazywane do państw trzecich,
  • dane osobowe będą przechowywane przez nas przez czas nieokreślony bądź do złożenia przez Państwa pisemnej prośby o ich usunięcie,
  • przysługują Państwu następujące prawa: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają też Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.