Ruszamy z zapisami!

Dziękujemy, że do nas zajrzeliście i zapraszamy do wspólnej nauki w roku szkolnym 2018/19.

Aktualny cennik oraz regulamin zostanie udostępniony po 15 sierpnia 2018 r., a my przypominamy, że:

* Przyszłoroczni maturzyści rozpoczynają rok szkolny w Primie już w połowie września! Na wasze rozkłady czekamy do 9 września 2018 r. Pamiętajcie o wypełnieniu zgłoszeń na kurs i o podrzuceniu ich do sekretariatu szkoły.

* W pozostałych grupach rok szkolny planujemy zacząć standardowo w październiku. Zgłoszenia na kurs przyjmujemy od początku sierpnia do końca maja ;), a rozkłady - do 16 września 2018 r.

* Nowych kursantów zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne już od sierpnia 2018 r. Pamiętajcie, by umówić się z nami wcześniej telefonicznie lub mailowo :)

* Do 17 sierpnia biuro otwarte jest w godzinach 09:00 - 16:00  - przeprowadzamy remont, więc przepraszamy za niedogodności. :)

Do zobaczenia wkrótce!