Sprawdź swój rozkład zajęć.
Informacje, konkursy, ciekawostki
Parę słów o tym, jak uczymy :)
Jedyne autoryzowane centrum egzaminacyjne TOEFL iBT® w północno-wschodniej Polsce.
Sprawdź się już dziś!
Poznaj naszych nauczycieli
Przygotuj się z nami do TOEFL iBT®!

W roku szkolnym 2017/2018 Ośrodek stosuje następujące zniżki w opłatach za kursy języków obcych:

5%

* dla nowych uczestników kursów (rabat powitalny) i posiadaczy kuponu rabatowego z ulotki promocyjnej ONJO PRIMA,
* po pierwszym i drugim roku nauki w Ośrodku
* za jednorazową wpłatę pełnej kwoty opłaty za kurs za semestr,
* dla honorowych krwiodawców i dawców szpiku,
* „mała” zniżka rodzinna,

10%

* po trzecim i każdym następnym roku nauki w Ośrodku,
* zniżka studencka,
* „duża” zniżka rodzinna,
* za wpłatę pełnej kwoty opłaty za kurs za cały rok szkolny,

15%

* dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,

20%

* za naukę drugiego języka,
* dla uczestnika kursu, który zaprosi co najmniej 3 nowych uczestników, gdy zaproszone osoby pozostaną na kursie przez cały rok szkolny. 20% rabat za I i II semestr zostanie odjęty od dopłaty za kurs w II semestrze roku szkolnego 2017/2018),
* dla uczestników kursów porannych, weekendowych i letnich (uwzględniony w Cenniku Kursów).

Bank Zachodni WBK S.A.

IV Oddział w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 50

Nr 63 1500 1083 1210 8008 1586 0000

W tytule przelewu prosimy umieścić jedynie imię i nazwisko uczestnika kursu oraz informację, za który semestr wnoszona jest opłata.

W naszej szkole grupy dziecięce tworzymy biorąc pod uwagę wiek kursantów (co najmniej 7 lat) oraz ich stopień sprawności językowych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik kursowy - spotkania są dostosowane do wieku i możliwości kursanta, wzbogacone o szeroki wachlarz materiałów dodatkowych. Na lekcjach wykorzystujemy liczne multimedia, pomoce wizualne, nie brak też elementów gier i zabaw, wspomagających wszechstronny rozwój psychospołeczny dzieci.

Maturzystów rozważających jeszcze dołączenie do naszych grup przygotowujących do zdawania egzaminu maturalnego informujemy, że mamy jeszcze wolne miejsca w grupach:

1) poniedziałek/ środa 16:00 - 17:30 - poziom B2+

2) poniedziałek środa 17:30 - 19:00 - poziom B1+

Zapraszamy!

1) W menu klikamy zakładkę LOGOWANIE.

2) W polu USERNAME wpisujemy kolejno pierwsze imię i nazwisko zapisanej osoby z użyciem polskich znaków i dużych liter, np. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz.

3) W polu PASSWORD wpisujemy hasło, które dostaliście na adres email - jest ono numerem zgłoszenia i ma postać np. 001/2017, 072/2017, 390/2017 itp.

4) Klikamy LOG IN.

5) Po zalogowaniu w zakładce ROK SZKOLNY 2017/18 pojawi się nowa kategoria LISTA KURSANTÓW. Należy kliknąć na swoje nazwisko, sprawdzić rozkład oraz DATĘ ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ.

Nasz numer konta:

Bank Zachodni WBK S.A.