Sprawdź, gdzie kupić.
Zapisz się już dziś!
Informacje, konkursy, ciekawostki
Parę słów o tym, jak uczymy :)
Jedyne autoryzowane centrum egzaminacyjne TOEFL iBT® w północno-wschodniej Polsce.
Przygotuj się z nami do TOEFL iBT®!

Z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, decyzją Sejmu, 12 listopada 2018 r. to dzień wolny od pracy.

Wszystkie zajęcia w tym dniu zostają odwołane, a biuro będzie zamknięte.

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym biuro będzie zamknięte, a jedyną grupą, która ma dziś zajęcia jest L 23 p. Eweliny.

Dzień dobry!

Przypominamy, że rozkłady dla grup dziecięcych i młodzieżowych rozesłaliśmy 25 września. Jeśli zapisaliście się na kurs, a nie otrzymaliście wiadomości, prosimy o niezwłoczny kontakt z sekretariatem.

Rozkłady grup dorosłych zostaną rozesłane 12 października.

Przypominamy też, że od października biuro wraca do stałych godzin pracy - prosimy o  kontakt od poniedziałku do piątku między 13:00 a 20:00

Zapraszamy na zajęcia!

Informujemy, że podręczniki kursowe można zakupić w księgarni Bookland na ul. Legionowej z 18% zniżką (wystarczy powiedzieć, że jest się uczniem Primy).

Dodatkowo, podręczniki wydawnictwa Macmillan możecie zakupić też Państwo bezpośrednio w wydawnictwie, na stronie www.sklep.macmillan.pl - po wpisaniu kodu REPS17 otrzymacie Państwo 20% zniżkę. Zamówienia powyżej 50 zł. można bezpłatnie odebrać w punkcie Paczka w Ruchu.

Informujemy, że grupy maturalne ruszają po 23 września 2018 r. Osoby, które nie dostarczyły jeszcze wypełnionego zgłoszenia/ rozkładu, prosimy o kontakt z sekretariatem.

Aktualny grafik grup maturalnych zostanie rozesłany 18 września 2018 r. na podane w zgłoszeniach adresy email.

Nasz numer konta:

Bank Zachodni WBK S.A.