Terminy opłat za II semestr.
Informacje, konkursy, ciekawostki
Parę słów o tym, jak uczymy :)
Jedyne autoryzowane centrum egzaminacyjne TOEFL iBT® w północno-wschodniej Polsce.
Przygotuj się z nami do TOEFL iBT®!

Informujemy, że w dniach 31.05 - 03.06.2018 r. szkoła i biuro szkoły będą nieczynne.

W tych dniach nie będą odbywały się żadne zajęcia.

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

• administratorem Państwa danych osobowych jest Ośrodek Nauczania Języków Obcych "PRIMA", mieszczący się w Białymstoku, przy ulicy Sienkiewicza 55A,
  • inspektorem ochrony danych (IOD) w ONJO "PRIMA" jest Dyrektor szkoły, Pan Krzysztof Prymak, dostępny pod numerem telefonu: 604 451 630 i adresem email: prymak(at)prima.edu.pl,
  • dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług (należy do nich między innymi informowanie o nieobecnościach, postępach w nauce, płatnościach itp.), archiwizacji oraz na potrzeby działań marketingowych podejmowanych przez naszą szkołę,
  • dane osobowe nie będą przekazywane przez ONJO "PRIMA" podmiotom trzecim,
  • dane te nie będą przekazywane do państw trzecich,
  • dane osobowe będą przechowywane przez nas przez czas nieokreślony bądź do złożenia przez Państwa pisemnej prośby o ich usunięcie,
  • przysługują Państwu następujące prawa: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają też Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
Przypominamy, że do końca stycznia 2018 r. należy wnieść zaliczki lub pełne opłaty za kursy w II semestrze 2017/18. Jest to też termin ostatnich wpłat w grupach maturalnych.

Nasz numer konta to:

Bank Zachodni WBK S.A.
IV Oddział w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 50
Nr 63 1500 1083 1210 8008 1586 0000

W tytule przelewu prosimy o podanie nazwiska kursanta. Dziękujemy!

W dn. 04.04 - 06.04.2018 biuro szkoły będzie nieczynne.

Zapraszamy w przyszłym tygodniu.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na nieprzewidziane okoliczności, czas pracy biura w styczniu i lutym może odbiegać od zwyczajowego grafiku. Przepraszamy za niedogodności.

Nasz numer konta:

Bank Zachodni WBK S.A.